Каталог товарів

Рідкі цвяхи: чи можуть вони замінити металеве кріплення та монтажні клеї?

Категорії
Рідкі цвяхи: все, що можна прибити, можна і приклеїти. Принаймні так запевняють нас виробники рідких цвяхів. Але чи це правда? І якщо так, навіщо взагалі потрібні інші клеї та елементи кріплення?
 

Назва «рідкі цвяхи» поєднує групу будівельних клеїв, здатних з'єднувати деталі, що нещільно прилягають. Цю корисну властивість матеріалам надає особливий наповнювач — високопластична глина. Клейовий шов, утворений рідкими цвяхами, витримує навантаження близько 80 100 кг/см2

Виробники не лукавлять, говорячи, що рідкі цвяхи клеять все. Висока адгезія і дивовижна міцність шва, що утворюється, дозволяють скріплювати між собою скло і кераміку, цеглу і гуму, метал і гіпс, MDF і дерево. І часто цей клей дійсно може замінити собою металеве кріплення. Саме тому його часто використовують, наприклад, у виробництві меблів або при оформленні віконних та дверних отворів.

Рідкими цвяхами легко приклеїти важкі натуральні шпалери з бамбука або очерету. Ними можна швидко і надійно зафіксувати пару-трійку облицювальних плиток, що відлетіли на стіні ванної кімнати. Цей клей чудово підходить для роботи з ліпниною, як поліуретанової, так і гіпсової. Простіше назвати області, де рідкі цвяхи не стануть у нагоді, ніж перераховувати сфери їх використання.
Технологія роботи з рідкими цвяхами

Виробники запевняють, що рідкі цвяхи відрізняються граничною простотою нанесення. І в принципі це вірно, але все ж тут є кілька нюансів і тонкощів, яких слід дотримуватися, щоб бути впевненим у результаті.

Отже, роботи слід проводити при плюсовій температурі. Поверхні, що склеюються, потрібно попередньо очистити від пилу, жиру, бруду і старої фарби, якщо така є. 

Рідкі цвяхи наносять на поверхню точками, лінією або сіткою в залежності від форми і розмірів предметів, що скріплюються. Для роботи краще використовувати будівельний пістолет.

Після нанесення потрібно почекати дві-три хвилини, щоб з клею частково випарувалася волога, потім притиснути деталі один до одного, надати їм потрібне положення та зафіксувати на 10 хвилин. За цей час рідкі цвяхи схопляться. Але максимальну міцність шов набере за 12-24 год.  В любому випадку перед користуванням слід уважно  прочитати спосіб застосування  на баночці, так як різні виробники та різний склад клею можуть вимагати додаткових моментів.

При дотриманні усіх рекомендацій та правильному застосування ефект буде чудовий.

Рекомендовані товари

Немає на складі

Швидке замовлення
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*