Каталог товарів

ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ПРО ТЕ, ЯК ЗЕКОНОМИТИ НА БУДМАТЕРІАЛАХ

Категорії
Зміст
  1. ЧІТКІ ТА ГРАМОТНІ РОЗРАХУНКИ
  2. ВСЕ І В ОДНОМУ МІСЦІ
  3. ВИРІВНЮВАННЯ СТІН
  4. КОЛОРУВАННЯ ФАРБИ
  5. ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР СУХИХ СУМІШЕЙ, КЛЕЇВ, ЕМАЛЕЙ ТА ФАРБ.
  6. ЛАМІНАТ: ЗА І ПРОТИ?

 

Ремонт завжди був дуже витратним заходом. Зважившись на такий відповідальний крок, незмінно виникає закономірне питання: як спланувати все таким чином, щоб не виходити за межі бюджету? Як при цьому можна заощадити без шкоди для якості?

Практика показує, що питанням економії задається кожен, стикаючись з відповідним "стихійним лихом". Фахівці наводять кілька рекомендацій, які допоможуть провести всі ремонтні заходи, мінімізувавши фінансові витрати.

ЧІТКІ ТА ГРАМОТНІ РОЗРАХУНКИ

Безпосередньо перед ремонтними роботами слід ретельно та грамотно розрахувати будівельні матеріали. Придбати варто виключно практичні рішення та зупинитися на тих рішеннях, які вам по кишені на даний момент.

ВСЕ І В ОДНОМУ МІСЦІ

Фахівці наполегливо рекомендують купувати все необхідне для ремонту в межах одного магазину. В нашій мережі 5 магазинів Атрибуд, що зручно розташовані в місті, це економить ваш час та витрати на транспорт. Також можна скористатися доставкою.

ВИРІВНЮВАННЯ СТІН

Проводячи ремонт величезна кількість сил, часу і засобів витрачається саме на обробку стін, вирівнювання стін, обклеювання їх шпалерами, фарбуванні. Як показує практика, навіть на такому відповідальному етапі ремонту можна заощадити кошти. Наприклад, досить просто зняти зовнішню шпаклівку, оголивши стіну, а потім обробити її недорогою декоративною штукатуркою , або «пограти з кольорами» іноді абстрактні кольори та фактура відволічуть увагу від невеликих нерівностей.

КОЛОРУВАННЯ ФАРБИ

Сьогодні все частіше потрібні індивідуальні рішення в дизайні, в тому числі й підборі кольорів для оформлення житлових та робочих приміщень. Рішенням цієї проблеми — є колорування фарб за допомогою колорувальної машини, яка дає можливість отримати майже всі відтінки та кольори, що існують. Чому колорування заощадить? Це дасть змогу уникнути лишніх експериментів при самостійному колорування, так як іноді, бажаний відтінок може вимагати декількох кольорів в різних пропорціях. Також краще при розрахунку площі для фарбування, дозамовити колоровану фарбу, ніж вона залишиться, нажаль повернути таку продукції вже вийде.

ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР СУХИХ СУМІШЕЙ, КЛЕЇВ, ЕМАЛЕЙ ТА ФАРБ.

Сучасні будівельні матеріали виготовляються з необхідними характеристиками для конкретних робіт. Іноді не варто купувати найдорожчий клей для плитки який буде витримувати 100 циклів морозостійкості, вібраційні навантаження, та плитку великих розмірів, якщо у вас невелика плитка в сухому приміщенні без особливих вимог до неї (кухонний фартух наприклад). Або не варто купувати емульсійну фарбу, з найвищим показником стійкості до стирання, якщо ви фарбуєте стелю, кращу обрати фарбу з позначкою для стель, або ультра білу. Уважно ознайомившись з характеристикою продукції, та проаналізувавши свій вид робіт ви зможете не переплачувати за ті функції матеріалу, які не потрібні.

ЛАМІНАТ: ЗА І ПРОТИ?

Не варто нехтувати і таким підлоговим покриттям, як ламінат. Найбільш якісними виробами є вироби 32-33 класу міцності. Це найбільш міцний варіант, який може прослужити досить тривалий час. Враховуйте також товщину ламінату, і вибір цієї товщини може залежати від рівності основи на яку він укладається.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*