Каталог товарів

Декоративна штукатурка

Категорії

Як підібрати декоративну штукатурку.

Та правильно використовувати її в інтер'єрі.

 

✔️ Давайте визначимось, чим декоративна штукатурка відрізняється від звичайної:

➖️ Звичайну використовують тільки для підготовки і вирівнювання стін. Поверх такого шару завжди роблять додаткове покриття — шпалери, фарбу або плитку.

➖️ Декоративна штукатурка — це фінальне покриття. Найчастіше під неї не потрібно вирівнювати стіни. Виняток — «гладкі» варіанти на кшталт венеціанської або марокканської штукатурки. Декоративну штукатурку можна наносити навіть на бетон і камінь, її можна мити, вона підходить для обробки складних елементів — ніш, арок, напівкруглих стін.

✔️ Яка штукатурка підходить для зовнішніх робіт, а яка для внутрішніх?!

➖️ Мінеральну і акрилову використовують у всіх видах робіт, а силіконова і силікатна краща для обробки фасадів — її майже ніколи не використовують для оформлення інтер'єру.

✔️ Чим розрізняються види штукатурки і яку вибрати Види декоративної штукатурки - мінеральна, силікатна, силіконова і акрилова.

➖️ Мінеральну штукатурку роблять на основі цементу. Така штукатурка стійка до вологи, вона забезпечує додаткову звуко - і теплоізоляцію. Використовують мінеральну штукатурку зазвичай для обробки фасадів і стін у ванній кімнаті.

➖️ Силікатна штукатурка підходить для обробки пористих і пухких стін, наприклад пенебетона або газобетону. Для внутрішніх робіт її не використовують — вважається, що вона може бути токсичною в замкнутому приміщенні.

➖️ Акрілова штукатурка — найпростіша і комфортна в нанесенні. Її роблять на основі акрилової смоли. Вона стійка до ультрафіолетового випромінювання, перепадів температури, добре підходить для обробки приміщень з підвищеною вологістю. Важливо тільки пам'ятати, що вона швидко застигає, тому наносити її краще без перерв. ‼️ Єдиний мінус акрилової штукатурки — вона легко запалюється. Її не слід використовувати, якщо стіни утеплені мінеральною ватою.

➖️ Силіконова штукатурка краще за всіх інших вирівнює стіну. Вважається найсучаснішою і універсальною. Для внутрішньої обробки рекомендую вибирати саме її.

Що потрібно знати про декоративну штукатурку

  1. Довго тримається і не втрачає вигляд — її не доведеться оновлювати навіть через 15 років після ремонту.
  2. Не вимагає ретельного вирівнювання стін перед нанесенням, але багато залежить від типу штукатурки. Важливо читати рекомендації виробника перед використанням.
  3. Дозволяє створювати оригінальні фактурні покриття стін. Підходить для оформлення будь-яких приміщень та фасадів.
  4. Для внутрішніх робіт більше підходить акрилова і силіконова штукатурка. Для обробки кухні або ванни краще використовувати мінеральну.
  5. Для обробки фасадів слід використовувати мінеральну та силікатну.
  6. Декоративну штукатурку потрібно наносити на добре очищені від старих покриттів стіни. Всі дірки і щілини важливо закласти, а самі стіни загрунтувати.
  7. Для роботи зі штукатуркою потрібні шпателі та прасування. Для надання рельєфу — спеціальні валики. Для розмішування розчину знадобиться міксер або дриль з міксерною насадкою.
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*