Каталог товарів

Важливість утеплення!!!

Категорії
Літо - це пора, коли варто замислитися про зиму.
 
Питання утеплення будинку як заощаджуючий проект. Насамперед важливе це питання саме в цей час, як спосіб зменшення споживання енергоресурсів.
 
Найкращим способом утеплення вважається зовнішня теплоізоляція фасаду. Даний метод рекомендований не тільки тому, що він не зменшує площу приміщень будинку, а й тому, що оптимально підходить для збереження конструкційних характеристик стін.
 
При розміщенні утеплювача зовні, так звана, «точка роси» (температура випадання конденсату) зміщується на зовнішню сторону стіни або в простір утеплювача, а стіни практично не піддаються впливу негативних температур і вологи.
 
При будівництві будинків за класичними технологіями товщина утеплювача також визначається значенням коефіцієнта . Якщо брати середні показники, то товщина шару теплоізоляції для фасадів будинків, побудованих в температурних зонах України, повинна становити в залежності від типу утеплювача 50-150 мм.
 
Якщо розглядати утеплювач пінопласт, то він буває як різної товщини, так і щільності: 15, 25 або 35 та вище.
 
Це значить, що чим менший показник, тим пінопласт легший, м'якший на дотик, але показник теплопровідності його буде вищим, тобто чим більше повітряного простору, тим «тепліше». Для утеплення фасадів слід звернути увагу на щільність 25 та 35 (від 7,5 до 13,5кг/куб). Слід не забувати про правильне утеплення фундаменту.
 
При комплексному утепленні будинку (горище, вікна, двері, підлога, стіни ) ви зможете зберегти тепло взимку та заощадити кошти.
 
Теплоізоляційні матеріали для фасаду, даху, перекриття, а саме: пінопласт, мінеральна вата та комплектуючі до них ви зможете знайти в мережі магазинів «АТРИБУД».
 
Рекомендовані товари

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*